Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Kolonia Sochocin

Kolonia Sochocin, mazowieckie

  • 199 000 zł
  • 1 524 m²
  • 130,58 zł/m²

Zdjęcie

Monika Bujakowsk...

Skontaktuj się

Działka budowlana Kolonia Sochocin

Kolonia Sochocin, mazowieckie

zaktualizowane:
15 maja 2026

199 000 zł

1 524 m²

130,58 zł/m²

Działka budowlana Kolonia Sochocin

Zaktualizowane: 15 maja 2026

199 000 zł 1 524 m² 130,58 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 199 000 zł (130,58 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: budowlana, 1 524 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną, ogrodzenie całkowite
  •   określone warunki zabudowy
  • Media: prąd, studnia
  • Źródło: biuro nieruchomości: FREEDOM NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 15.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 12425/3685/OGS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 79/5 o powierzchni 1524 m², położona w miejscowości Kolonia Sochocin, gmina Sochocin, powiat płoński, województwo mazowieckie.

Działka posiada bardzo korzystne wymiary ok. 35 x 44 m oraz regularny kształt , co daje duże możliwości wygodnego zagospodarowania terenu i realizacji wymarzonego domu jednorodzinnego.

Teren jest płaski, suchy i ogrodzony panelowym ogrodzeniem. (...)

Agent

Monika Bujakowska

570 614...

570 614 505

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

570 614...

570 614 505

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy